BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

Priesaika_internetui_LRV.png
2020 10 20
Prisieks Lietuvos Respublikai

Š. m. spalio 22 d. 10 val. Vidaus reikalų ministerijoje, Baltojoje salėje (Šventaragio g. 2, Vilnius), Lietuvos Respublikai prisieks asmenys, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė buvo suteikta / grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

laikrodis lrv.jpg
2020 10 19
Migracijos paslaugos Vilniuje bus teikiamos naujose patalpose

Migracijos departamento Vilniaus skyrius keliasi į naujas patalpas ir nuo š. m. spalio 28 d. 13 val. klientus pasitiks kitoje Vilniaus vietoje – Vytenio g. 18. Naujos patalpos buvo kuriamos atsižvelgiant į klientų ir darbuotojų poreikius bei lūkesčius, siekiant palankesnių sąlygų lankytojams, geresnės klientų aptarnavimo kokybės.

studentu praktika.jpg
2020 10 15
Kviečiame studentus atlikti praktiką Migracijos departamente

Esi studentas ir ieškai galimybių save realizuoti? Kviečiame tave atlikti nemokamą praktiką Pilietybės skyriuje.

kontrolė.jpg
2020 10 13
Migracijos departamentas skelbia konkursą į Kontrolės skyriaus vyresniojo specialisto, karjeros valstybės tarnautojo, pareigas

Migracijos departamentas skelbia atranką į Kontrolės skyriaus vyresniojo specialisto, karjeros valstybės tarnautojo, (2 pareigybės) (pareiginės algos koeficientas 6,5 – 1144 Eur neatskaičiavus mokesčių; darbo vieta Vilniuje).

aptarnauti.jpg
2020 10 13
Migracijos departamentas skelbia atranką į darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį, pareigas

Iškome Utenos skyriaus klientų aptarnavimo specialisto (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 5,5–6,1; nuo 968 iki 1073,6 Eur neatskaičiavus mokesčių, atsižvelgiant į darbuotojo profesinio darbo patirtį; darbo vieta Visagine).

didinta.jpg
2020 09 22
Virtualus langelis – ir aukštos profesinės kvalifikacijos darbuotojų, dėstytojų ir tyrėjų šeimos nariams

Migracijos departamentas didina virtualaus priėmimo apimtis – nuo š. m. rugsėjo 22 d. virtuliai teikti dokumentus gali ne tik aukštos kvalifikacijos reikalaujantį darbą ketinantys dirbti užsieniečiai (išduodama „mėlynoji kortelė“) ar tyrėjai, bet ir dėstytojai bei visų šių užsieniečių kategorijų šeimos...

Priesaika_internetui_LRV jpg.jpg
2020 09 14
Prisieks Lietuvos Respublikai

Š. m. rugsėjo 18 d. 13 val. Vidaus reikalų ministerijoje, Baltojoje salėje (Šventaragio g. 2, Vilnius), Lietuvos Respublikai prisieks asmenys, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė buvo suteikta / grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

pilietybe.jpg
2020 09 10
Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo klausimai spręsis greičiau

Migracijos departamentas parengė Prašymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo nagrinėjimo metodiką, kuri leis sparčiau spręsti su pilietybės atkūrimu susijusius klausimus, sutrumpins Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo procedūrą, tuo pačiu pagerins klientų aptarnavimo kokybę.

Migris virselis.jpg
2020 09 04
Leidimo laikinai gyventi atsiėmimas – užsieniečiui nedalyvaujant

Nuo š. m. rugsėjo 7 d. užsieniečiui išrašytą leidimą laikinai gyventi gali atsiimti užsienietį įdarbinęs arba jį įdarbinti įsipareigojantis darbdavys, priimančioji įmonė ar mokslo ir studijų institucija nepriklausomai nuo to, ar užsienietis yra deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje.

po karantino.jpg
2020 08 05
Iki toleravimo laikotarpio pabaigos liko mažiau nei 2 savaitės

Primename, kad, atšaukus karantino režimą Lietuvos Respublikoje, Migracijos departamentas užsieniečiams, kurių teisėto buvimo Lietuvoje laikotarpis baigėsi tuomet, kai Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas ir kurie ne dėl savo kaltės negalėjo laiku išvykti iš Lietuvos, taip pat tiems, dėl kurių buvo priimtas sprendimas dėl grąžinimo, bet laikotarpis savanoriškai...

3.jpg
2020 07 27
Migracijos departamento klientai Šalčininkuose bus aptarnaujami naujose patalpose

Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos klientus Šalčininkuose (Architekto g. 4.) pasitiks atnaujintose patalpose. Liepos 27 d. įvyko oficialus patalpų atidarymas.

Priesaika_internetui_LRV.png
2020 07 23
Lietuvos Respublikai prisiekė septyniolika asmenų

Š. m. liepos 23 d. Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje vyko priesaikos Lietuvos Respublikai ceremonija – Lietuvos Respublikos piliečiais tapo 17 asmenų, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė suteikta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 6 Pirmyn