BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kauno skyriaus specialistai rengia susitikimus su darbdavių ir mokymo įstaigų atstovais

Data

2019 11 04

Įvertinimas
0
Pateiktis1migrio 2.jpg

Lapkričio 18 d. Migracijos departamento Kauno skyriaus specialistai kviečia į susitikimą Kauno mokymo įstaigų atstovus.

Mokymo įstaigų vadovams bus paaiškintos migracijos procedūros, klientų aptarnavimo Migracijos departamente tvarka, pristatyta nauja, spalio 14 d. startavusi elektronines paslaugas užsieniečiams bei Lietuvos Respublikos fiziniams ir juridiniams asmenims teikianti Lietuvos migracijos informacinė sistema MIGRIS, atsakyta į susirinkusiuosius dominančius su aptariama tema susijusius klausimus.

Lapkričio 20 d. susitikti su Kauno skyriaus migracijos specialistais kviečiami Kauno įmonių atstovai, su kuriais taip pat bus aptartos anksčiau minėtos temos ir atsakyta į jiems rūpimus klausimus.

Pageidaujantieji susitikti su migracijos specialistais prašomi registruotis el. paštu [email protected], turintieji klausimų, prašomi juos pateikti registracijos metu.

Kauno skyriaus specialistai atkreipia dėmesį, kad registruotis į pasirinktą susitikimą būtina iki lapkričio 11 d. Susitikimai vyks Kaune, Chemijos 4B, 5 aukšto salėje, jų pradžia – 9.30 val.