BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ieškome komandos nario į Prieglobsčio skyrių!

Data

2019 01 17

Įvertinimas
0
backlit-bright-dawn-697243.jpg

Prieglobsčio skyrius ieško naujo  komandos nario, kuris būtų atsakingas už prašymų suteikti prieglobstį nagrinėjimą.

Jeigu Jūs gerai mokate anglų arba rusų kalbą (B2 lygiu), esate atsakingas, smalsus, nebijote iššūkių, turite noro mokytis ir tobulėti, praplėsti savo akiratį ir Jums patinka bendrauti su žmonėmis, – darbas Prieglobsčio skyriuje Jums!

Darbo metu susipažinsite su žmonėmis iš įvairiausių pasaulio kampelių, jų kultūra, papročiais bei nuolat besikeičiančia situacija pasaulyje, taip pat turėsite galimybę įgyti naujų ir naudingų darbo įgūdžių draugiškame kolektyve, tobulėti profesinėje srityje, dalyvauti tarptautiniuose mokymuose bei susitikimuose su kolegomis iš užsienio valstybių. Jeigu susidomėjote ir turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą, kviečiame dalyvauti konkurse!

Pretendentų prašymų lauksime iki š. m. vasario 6 d. (įskaitytinai).

Dokumentai teikiami 14 darbo dienų nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento svetainėje (2019-01-17 skelbimas Nr. 40788 ) el. būdu per informacinę sistemą adresu www.testavimas.vtd.lt.

Daugiau informacijos apie skelbimą rasite čia.

 

Apie darbą Prieglobsčio skyriuje.