BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Dėl COVID-19 grėsmės Migracijos departamente keičiama klientų aptarnavimo tvarka

Data

2020 10 23

Įvertinimas
0
covid-raudona-zona.png

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso plitimą, nuo spalio 26 d. laikinai keičiama Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka – siekiant klientus ir darbuotojus apsaugoti nuo galimų rizikų, savivaldybėse, kuriose yra paskelbtas karantinas, klientams bus teikiamos tik elektroninės paslaugos, o dėl privalomųjų vizitų registruojamasi iš anksto interneto puslapyje www.migracija.lt. Be išankstinės vizito rezervacijos atvykę klientai nebus aptarnaujami.

Minėtose savivaldybėse taip pat laikinai nebus teikiama mobili atvykimo į namus ar kitą vietą paslauga.

Atsižvelgiant į atskirų klientų grupių poreikius (asmenys nuo 60 metų amžiaus, neįgalūs asmenys, vaikai iki 5 metų ir besilaukiančios moterys), savivaldybėse, kuriose skelbiamas karantinas, sudaromos sąlygos pagamintus dokumentus atsiimti minėtų asmenų giminaičiams (vaikams, broliams, seserims, sutuoktiniams, anūkams ir proanūkiams), jeigu klientai pateikia laisvos formos sutikimą, kad jų dokumentus atsiimtų kiti asmenys.

Migracijos departamentas taip pat informuoja, kad visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo, priesaikos Lietuvos Respublikai, lietuvių kilmę ar teisės atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės ir kt., nuo spalio 26 d. bus priimami tik el. būdu, pateikus prašymus per Lietuvos migracijos informacinės sistemą (MIGRIS) adresu www.migracija.lt. Daugiau informacijos apie prašymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės teikimą el. būdu galite rasti čia.

Migracijos departamentas prašo klientų atsakingai įvertinti vykimo į įstaigą būtinumą ir, esant galimybei, vizitą nukelti vėlesniam laikui, dėl papildomos informacijos kviečia kreiptis telefonu 8 707 67000, el. paštu info@migracija.gov.lt ir per Facebook paskyrą.