BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

laikrodis.jpg
2023 03 31
Nuo balandžio keičiasi Migracijos departamento Pagėgių padalinio darbo laikas, nuo gegužės – Kalvarijos ir Kazlų Rūdos

Keičiamas trijų Migracijos departamento klientų aptarnavimo skyrių darbo laikas. Pokyčių imamasi siekiant optimizuoti žmogiškuosius išteklius, racionaliau išnaudoti turimus techninius resursus bei tinkamai paskirstyti darbo krūvius.

0324-dublinas1.jpg
2023 03 24
Dublino procedūra: faktai ir skaičiai

Nuo 2023 m. sausio 1 d. į Lietuvą pagal vadinamąjį Dublino reglamentą iš užsienio valstybių grąžinti 22 asmenys. Iš jų daugiausiai yra Irako piliečių – 6. Taip pat grąžinti 4 azerbaidžaniečiai, po 3 Baltarusijos ir Ukrainos piliečius

0323-kortele.jpg
2023 03 23
Elektroniniam parašui reikės naujo pavyzdžio asmens tapatybės kortelės

Asmens dokumentų išrašymo centras prie Vidaus reikalų ministerijos (ADIC) praneša, kad kvalifikuotam elektroniniam parašui sukurti bus reikalingos naujo pavyzdžio asmens tapatybės kortelės. Senesnės nei iki 2021 m. rugpjūčio 12 d. išduotos asmens tapatybės kortelės nebegalės būti naudojamos kaip kvalifikuoto elektroninio parašo kūrimo priemonės nuo šių ...

tinklapio-foto (3).jpg
2023 03 17
Susipažinkite – Europos Sąjungos prieglobsčio agentūra

Apie Europos Sąjungos prieglobsčio agentūrą ir jos veiklą daugelis Lietuvos žmonių sužinojo 2021-ųjų vasarą. Tiesa, tuomet ši institucija dar vadinosi Europos prieglobsčio paramos biuru (EASO) ir buvo viena pirmųjų atsiliepusių į Lietuvos pagalbos prašymą, kuomet rytiniame pasienyje vienas po kito pasipylė užsieniečių bandymai  neteisėtai patekti į mūsų šalį.

0309-SIS.jpg
2023 03 09
Atnaujinta Šengeno informacinė sistema padės užtikrinti Europos valstybių saugumą

Lietuva kartu su kitomis ES valstybėmis narėmis sėkmingai atnaujino Šengeno informacinę sistemą (toliau – SIS) pagal Europos Parlamento ir Tarybos priimtus naujus reglamentus. Sistemoje modernizuoti duomenys ir patobulinti funkcionalumai, kurie užtikrins efektyvesnį informacijos keitimąsi tarp Šengeno šalių.

LLG-UA.jpg
2023 03 06
Patikslintas Lietuvoje esančių Ukrainos karo pabėgėlių skaičius

Migracijos departamentas baigė priiminėti Ukrainos karo pabėgėlių prašymus pakeisti leidimus laikinai gyventi Lietuvoje laikinosios apsaugos pagrindu ir patikslino bendrą šalyje esančių tokių asmenų skaičių.

0228-archyvai.jpg
2023 02 28
Aptartas Migracijos departamento bei Lietuvos archyvų bendradarbiavimas

Aktualius tarpžinybinio bendradarbiavimo klausimus antradienį aptarė Migracijos departamento bei trijų Lietuvos archyvų – Centrinio valstybės, Valstybės istorijos ir Ypatingojo – vadovai.  

0224-zmones.jpg
2023 02 24
Į Lietuvą grįžta daugiau lietuvių nei išvyksta, padaugėjo emigravusių iš Rusijos bei Ukrainos

Trečius metus iš eilės Lietuvos piliečių neto tarptautinė migracija yra teigiama – tai reiškia, kad į mūsų šalį nuolat gyventi grįžta daugiau Lietuvos piliečių, nei išvyksta iš jos.Trečius metus iš eilės Lietuvos piliečių neto tarptautinė migracija yra teigiama – tai reiškia, kad į mūsų šalį nuolat gyventi grįžta ...

0221-telefonas.jpg
2023 02 21
Kovo 1-2 dienomis laikinai nedirbs Migracijos departamento padalinys Šilalėje

Dvi pirmąsias kovo dienas klientų laikinai neaptarnaus Migracijos departamento Klaipėdos skyriaus padalinys Šilalėje, Struikų g. 5.

0208-UA-leidimai.jpg
2023 02 14
Важлива інформація для біженців від війни з України

Біженці війни з України, які опинилися в Литві до середини вересня 2022 року, отримали дозволи на тимчасове проживання , дійсні до 4 березня 2023 року .

0209-kompiuteris.jpg
2023 02 09
Aktuali informacija apie leidimų laikinai gyventi išdavimą per išorės paslaugų teikėją, atnaujintas DUK sąrašas

Migracijos departamento specialistams pradėjus nagrinėti prašymus gauti leidimus laikinai gyventi Lietuvoje, teikiamus per išorės paslaugų teikėją, išryškėjo keletas esminių klaidų, kurias daro prašymus teikiantys darbdaviai.

0208-UA-leidimai.jpg
2023 02 08
Ukrainos karo pabėgėliams išduota daugiau kaip 20 tūkst. skaitmeninių leidimų laikinai gyventi

Nuo šių metų pradžios Ukrainos pabėgėliams jau išduota daugiau kaip 20 tūkst. skaitmeninių leidimų laikinai gyventi Lietuvoje. Dar beveik 12 tūkst. prašymų nagrinėjama ir sprendimai bus priimti artimiausiu metu.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 13 Pirmyn