BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

Priesaika_internetui_LRV.png
2020 11 19
Lietuvos Respublikai prisiekė aštuoni asmenys

Lapkričio 19 d. Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje vyko priesaikos Lietuvos Respublikai ceremonija – Lietuvos Respublikos piliečiais tapo 8 asmenys, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė suteikta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

skelbimas.png
2020 11 17
Migracijos departamentas skelbia atranką į Šiaulių skyriaus vyresniojo specialisto (pakaitinio karjeros valstybės tarnautojo) pareigas

Migracijos departamentas skelbia atranką į Šiaulių skyriaus vyresniojo specialisto (pakaitinio karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (pareiginės algos koeficientas 6,3 – 1108,8 Eur neatskaičiavus mokesčių; darbo vieta RASEINIUOSE).

Naujas MIGRIS.lrv.jpg
2020 11 13
Pranešimus apie pasikeitusius užsieniečių duomenis privalu teikti per MIGRIS

Migracijos departamentas informuoja, kad užsieniečiai, turintys leidimus gyventi Lietuvos Respublikoje, užsieniečių darbdaviai bei mokslo įstaigų, kuriose mokosi užsieniečiai, atstovai pranešimus apie pasikeitusius užsieniečių duomenis nuo š. m. gruodžio 1 d. privalės teikti tik per Lietuvos migracijos informacinę sistemą (MIGRIS), ir atkreipia...

zmones.jpg
2020 11 11
Migracijos departamentas skelbia atrankas į darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartį, pareigas

Ieškome klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistų dirbti Vilniaus ir Marijampolės skyriuose.

brexitt.jpg
2020 11 11
Artėjant „Brexit“ Seimas pritarė įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimams

Seimas pritarė Vidaus reikalų ministerijos parengtam įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimo projektui, kuriuo siekiama suderinti įstatymo nuostatas su Jungtinės Karalystės  išstojimo iš Europos Sąjungos Susitarimo nuostatomis. 

covid-raudona-zona (3).png
2020 11 09
Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka karantino sąlygomis

Migracijos departamentas informuoja, kad šalyje paskelbto karantino dėl COVID-19 ligos metu keičiama Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka – klientai bus aptarnaujami tik iš anksto rezervavus vizitą, nebus teikiamos kai kurios paslaugos, nedirbs kai kurios klientų aptarnavimo vietos. Klientų aptarnavimo tvarka keičiama reaguojant į Lietuvos...

Prieglobsčio.jpg
2020 11 03
Perkėlimo projektas: į Lietuvą perkelta Sirijos Arabų Respublikos piliečių šeima

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. birželio 22 d. nutarimo Nr. 628 „Dėl užsieniečių, kuriems reikia prieglobsčio, perkėlimo į Lietuvos Respublikos teritoriją“ nuostatas, 2020 m. lapkričio 2 d. iš Jordanijos į Lietuvą buvo perkelta Sirijos Arabų Respublikos piliečių šeima, 5 asmenys.

Vilniaus atidarymas.jpg
2020 10 29
Migracijos departamento klientai sostinėje pasitinkami naujose patalpose

Migracijos departamento Vilniaus skyrius klientams atvėrė naujų patalpų duris – nuo spalio 28 d. migracijos paslaugos sostinėje teikiamos nauju adresu – Vytenio g. 18. Pirmieji klientai, kaip ir buvo žadėta, aptarnauti iškart po pusiaudienio – modernia ir malonia aplinka stebėjosi tiek nauji, tiek nuolatiniai Migracijos departamento klientai.

covid-raudona-zona (1).png
2020 10 27
Keičiama Migracijos departamento aptarnavimo tvarka karantino režimo vietose

Migracijos departamentas informuoja, kad, siekiant klientus ir darbuotojus apsaugoti nuo koronaviruso grėsmės, nuo spalio 28 d. pakeitė Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarką savivaldybėse, kuriose yra paskelbtas karantinas.

covid-raudona-zona.png
2020 10 23
Dėl COVID-19 grėsmės Migracijos departamente keičiama klientų aptarnavimo tvarka

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso plitimą, nuo spalio 26 d. laikinai keičiama Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka – siekiant klientus ir darbuotojus apsaugoti nuo galimų rizikų, savivaldybėse, kuriose yra paskelbtas karantinas, klientams bus teikiamos tik elektroninės...

studentu praktika.jpg
2020 10 15
Kviečiame studentus atlikti praktiką Migracijos departamente

Esi studentas ir ieškai galimybių save realizuoti? Kviečiame tave atlikti nemokamą praktiką Pilietybės skyriuje.

Priesaika_internetui_LRV jpg.jpg
2020 09 14
Prisieks Lietuvos Respublikai

Š. m. rugsėjo 18 d. 13 val. Vidaus reikalų ministerijoje, Baltojoje salėje (Šventaragio g. 2, Vilnius), Lietuvos Respublikai prisieks asmenys, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė buvo suteikta / grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 5 Pirmyn