BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

0125Vilnius.jpg
2023 01 25
Migracijos departamento sveikinimas Vilniui

1323 m. sausio 25 d. Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas išsiuntė laišką Liubeko, Sundo, Bremeno, Magdeburgo, Kelno ir kitų miestų piliečiams bei pakvietė pirklius, amatininkus, žemdirbius, kunigus, karius ir vienuolius atvykti į Vilnių.   Dabar, praėjus lygiai 700 metų nuo tos dienos, mes tikrai žinome: laiškas adresatus pasiekė!   Su ...

fake-anketa-screenshot.png
2023 01 19
Migracijos departamento vardu prisidengę sukčiai bando rinkti duomenis apie Ukrainos karo pabėgėlius

Internetiniai sukčiai, naudodamiesi oficialiai neegzistuojančiu elektroninio pašto adresu, platina dezinformaciją ir mėgina neteisėtai rinkti duomenis apie Ukrainos karo pabėgėlius.

0119-sLLG-pavyzdys.jpg
2023 01 19
Skaitmeniniams Ukrainos karo pabėgėlių leidimams patikrinti pakaks nuskenuoti QR kodą

Kai kurie Lietuvoje esantys Ukrainos karo pabėgėliai jau šios savaitės pabaigoje savo paskyrose migracijos informacinėje sistemoje MIGRIS ras jiems išduotus skaitmeninius leidimus laikinai gyventi Lietuvoje. Jų autentiškumui patikrinti pakaks nuskenuoti specialų kodą.

0116-tituline.jpg
2023 01 16
Lietuvoje – rekordiškai daug gyvenančių užsieniečių, jų skaičius augo dėl karo Ukrainoje ir darbo imigracijos

Lietuvoje gyvenančių užsieniečių skaičius yra didžiausias per visą nepriklausomybės laikotarpį, rodo Migracijos departamento turima statistika. Apibendrinus 2022 metų antrojo pusmečio duomenis, Lietuvoje iš viso registruota ir čia gyvena 189 411 užsieniečių. Praėjusių metų viduryje, liepos ...

0116-by-opozicija.jpg
2023 01 16
Tartasi, kaip palengvinti dokumentų išdavimą Lietuvoje esantiems baltarusiams

Penktadienį, sausio 13 d., įvyko Migracijos departamento direktorės Evelinos Gudzinskaitės ir Baltarusijos Jungtinio pereinamojo kabineto  atstovo tarptautiniams reikalams Valerijaus Kovaleuskio susitikimas.

0112-tang1.jpg
2023 01 12
Migracijos departamente Taivano skaitmeninių reikalų ministrei suteiktas Lietuvos e.rezidento statusas

Lietuvoje su oficialiu vizitu viešinti Taivano skaitmeninių reikalų ministrė Audrey Tang tapo pirmąją ministre, kuriai suteiktas mūsų šalies e. rezidento statusas.

0110-pnv01.jpg
2023 01 10
Klientus Migracijos departamento Panevėžio skyrius pradėjo aptarnauti naujose patalpose

Migracijos departamento Panevėžio skyrius klientus pradėjo aptarnauti naujose patalpose. Antradienį surengta oficiali jų atidarymo ceremonija, kurioje dalyvavo vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius, Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas ...

LLG-UA.jpg
2023 01 06
Dažniausiai užduodami klausimai apie leidimų laikinai gyventi Ukrainos karo pabėgėliams išdavimą bei keitimą

Kas yra skaitmeninis leidimas laikinai gyventi? Skaitmeninis leidimas laikinai gyventi suteikia teisę laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje ir patvirtina, kad jo turėtojui suteikta laikinoji apsauga pagal Tarybos direktyvą 2001/55/EB. Svarbu žinoti, kad ...

desk-discussing.jpg
2023 01 04
Sausio 6-ąją nedirbs Migracijos departamento Panevėžio skyrius

Penktadienį, sausio 6 d., nedirbs ir klientų neaptarnaus į naujas patalpas persikeliantis Migracijos departamento Panevėžio skyrius, esantis K. Binkio g. 14.   Asmenų aptarnavimas ir migracijos paslaugų teikimas įprasta tvarka bus atnaujinti sausio 9 d., o naujasis Panevėžio skyriaus adresas – Beržų g. 46.  

warning.jpg
2023 01 02
Nukeliamas leidimų laikinai gyventi Lietuvoje išdavimas per išorės paslaugų teikėją

Dėl techninių priežasčių nukeliamas sausio 2-ąją turėjęs startuoti leidimų laikinai gyventi Lietuvoje išdavimas per išorės paslaugų teikėją. Migracijos departamento duomenimis,  reikalingi programiniai sprendimai bus įdiegti per savaitę ir paslauga sklandžiai pradės veikti kitą pirmadienį, sausio 9-ąją.

kompiuteris.jpg
2022 12 29
Pristatyta leidimų laikinai gyventi išdavimo paslauga per užsienio paslaugų teikėją (papildyta DUK)

Nuo ateinančių metų pradžios Migracijos departamentas pradeda teikti leidimų laikinai gyventi Lietuvoje išdavimo paslaugą per išorės paslaugų teikėją.

LLG-UA.jpg
2022 12 16
Ukrainos karo pabėgėliams – skaitmeniniai leidimai laikinai gyventi Lietuvoje

Nuo ateinančių metų pradžios visiems Lietuvoje esantiems Ukrainos karo pabėgėliams išduodami leidimai laikinai gyventi bus tik skaitmeniniai. Anksčiau leidimus kaip plastikines korteles gavę pabėgėliai jau dabar gali pradėti supaprastintą šių dokumentų keitimo procedūrą.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 12 Pirmyn