BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Prašymų, susijusių su asmens informacija, pateikimo Migracijos departamentui tvarka

Atkreipiame dėmesį į tai, kad, vadovaujantis Klientų aptarnavimo Migracijos departamente prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos tvarkos aprašo, patvirtinto Migracijos departamento direktoriaus 2020 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. 3K-319, 31-32 punktais, į telefonu pateiktus prašymus, taip pat į elektroniniu paštu gautus prašymus, nepasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu, atsakoma suteikiant bendro pobūdžio informaciją, kurioje nėra tiesiogiai pateikiami jokie Migracijos departamento tvarkomi konkretaus kliento duomenys ir kurioje esančių duomenų negalima susieti su jokiu konkrečiu klientu. Pageidaujant gauti asmeninę informaciją ar pateikti prašymą, vadovaujantis Viešojo administravimo įstatymo nuostatomis, rekomenduojame pateikti oficialų prašymą vienu iš šių būdų:

  • pateikti prašymą tiesiogiai atvykus į Migracijos departamentą (tokiu atveju kartu su prašymu turi būti pateiktas galiojantis asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas);
  • atsiųsti prašymą paštu adresu L. Sapiegos g. 1, Vilnius (tokiu atveju kartu su prašymu turi būti pateikta galiojančio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija);
  • atsiųsti prašymą elektroninio ryšio priemonėmis (tokiu atveju prašymas turi būti pasirašytas galiojančiu kvalifikuotu elektroniniu parašu).
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-14