BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kai užsieniečiui panaikinama nacionalinė viza

  • Jeigu užsienietis yra Lietuvos Respublikos teritorijoje, priimamas sprendimas grąžinti jį į užsienio valstybę. Pažymėtina, kad jeigu užsieniečiui taikomas bevizis režimas, sprendimas grąžinti jį į užsienio valstybę nepriimamas, užsienietis turi teisę būti Lietuvos Respublikoje be vizos, bet jo buvimas Lietuvos Respublikoje ir kitose Šengeno valstybėse negali trukti ilgiau negu 90 dienų per bet kurį 180 dienų laikotarpį.
  • Užsienietis privalo išvykti iš Lietuvos Respublikos iki savo teisėto buvimo Lietuvos Respublikoje termino pabaigos. O jeigu dėl užsieniečio yra priimtas sprendimas grąžinti jį į užsienio valstybę, jis privalo iš Lietuvos Respublikos išvykti per sprendime grąžinti jį į užsienio valstybę nustatytą savanoriško išvykimo terminą bei minėtame sprendime nurodytą valstybę, laiku neišvykus – užsienietis išsiunčiamas iš Lietuvos Respublikos.
  • Jeigu sprendimas panaikinti nacionalinę vizą priimtas kartu su sprendimu uždrausti atvykti į Lietuvos Respubliką, užsienietis privalo išvykti iš Lietuvos Respublikos iki sprendime nurodytos datos, nuo kurios jam bus uždrausta atvykti į Lietuvos Respubliką, ir apie išvykimą informuoti Migracijos departamentą elektroniniu paštu: [email protected], pateikiant išvykimą iš Lietuvos Respublikos patvirtinančius faktus ir/ar dokumentus (nurodoma valstybė, per kurią užsienietis išvyko iš Lietuvos Respublikos, išvykimo iš Lietuvos Respublikos data ir pan.).
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-09