Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
didesnis laikrodis.jpg
2020 08 10
Prieš Žolinę – sutrumpintas darbo laikas

Migracijos departamentas primena, kad rugpjūčio 14-oji yra prieššventinė diena, ir informuoja, kad tądien darbo laikas yra trumpinamas viena valanda. 

techniniai nesklandumai.jpeg
2020 08 06
Dėl techninių nesklandumų galimi klientų aptarnavimo sutrikimai teritoriniuose skyriuose

Migracijos departamentas informuoja, kad atnaujintas klientų aptarnavimas teritoriniuose skyriuose, tačiau dėl techninių kliūčių ir toliau galimi paslaugų teikimo sutrikimai. Migracijos departamentas stengiasi, kad techniniai nesklandumai būtų kuo skubiau pašalinti ir atsiprašo už laikinus nepatogumus. 

po karantino.jpg
2020 08 05
Iki toleravimo laikotarpio pabaigos liko mažiau nei 2 savaitės

Primename, kad, atšaukus karantino režimą Lietuvos Respublikoje, Migracijos departamentas užsieniečiams, kurių teisėto buvimo Lietuvoje laikotarpis baigėsi tuomet, kai Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas ir kurie ne dėl savo kaltės negalėjo laiku išvykti iš Lietuvos, taip pat tiems, dėl kurių buvo priimtas sprendimas dėl grąžinimo, bet laikotarpis savanoriškai...

Pilietybės skyrius.jpg
2020 08 04
Migracijos departamentas ieško darbuotojų

Migracijos departamentas skelbia konkursus į Teisės skyriaus teisininko, Administravimo skyriaus mokymų specialisto, Vilniaus skyriaus klientų priėmimo ir aptarnavimo specialisto ir Šiaulių skyriaus klientų  aptarnavimo specialisto pareigas.

korona.jpg
2020 08 03
Nuo rugpjūčio 3 d. laikinai keičiama klientų aptarnavimo tvarka

Migracijos departamentas informuoja, kad nuo š. m. rugpjūčio 3 d. vyresni nei 6 metų amžiaus Migracijos departamento klientai turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Taip pat prašome klientų nesibūriuoti, laikytis 1 metro atstumo ir asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.).

3.jpg
2020 07 27
Migracijos departamento klientai Šalčininkuose bus aptarnaujami naujose patalpose

Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos klientus Šalčininkuose (Architekto g. 4.) pasitiks atnaujintose patalpose. Liepos 27 d. įvyko oficialus patalpų atidarymas.

Priesaika_internetui_LRV.png
2020 07 23
Lietuvos Respublikai prisiekė septyniolika asmenų

Š. m. liepos 23 d. Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje vyko priesaikos Lietuvos Respublikai ceremonija – Lietuvos Respublikos piliečiais tapo 17 asmenų, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė suteikta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

Salcininku herbas2.png
2020 07 22
Migracijos departamentas klientus Šalčininkuose aptarnauja naujose patalpose

Migracijos departamentas informuoja, kad nuo š. m. liepos 22 d. klientus priima naujose Vilniaus skyriaus nutolusios darbo vietos Šalčininkuose patalpose adresu – Architekto g. 4, Šalčininkai.

Naujausi rodikliai.jpg
2020 07 20
Naujausia informacija apie migracijos rodiklius Lietuvos Respublikoje

Išankstiniais duomenimis, š. m. liepos 1 d. Lietuvoje gyveno 82754 užsieniečiai. Jų dalis bendrame Lietuvos gyventojų skaičiuje sudarė 2,96 proc.

Priesaika_internetui.png
2020 07 15
Prisieks Lietuvos Respublikai

Liepos 23 d. 9.30 val. Vidaus reikalų ministerijoje, Baltojoje salėje (Šventaragio g. 2, Vilnius), Lietuvos Respublikai prisieks asmenys, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė buvo suteikta / grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

Nacionalinė viza 2020 jpg+.jpg
2020 07 10
Atvykite į Lietuvą atsiimti išrašyto leidimo laikinai gyventi su nacionaline viza

Migracijos departamentas informuoja, kad užsienietis, gavęs pranešimą apie jam išduotą leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje ir norėdamas atvykti į Lietuvą atsiimti išrašyto dokumento, gali gauti vienkartinę nacionalinę vizą.

Atvaizdas +.jpg
2020 07 09
Migracijos departamentas skelbia „GovTech“ iššūkį

Migracijos departamentas atsiliepė į Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros „GovTech laboratorijos“ komandos kvietimą dalyvauti jos inovatyviuose iššūkiuose ir yra viena iš dešimties viešojo sektoriaus institucijų, kurių idėja įtraukta į „GovTech“ iššūkių seriją.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 6 Pirmyn