Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pasikeitė prašymų dėl LR pilietybės pateikimo tvarka

Data

2019 07 19

Įvertinimas
0
pilietybe.jpg

Informuojame, kad nuo 2019 m. liepos 1 d. prašymus dėl Lietuvos Respublikos pilietybės galima pateikti tik tiesiogiai atvykus į Migracijos departamentą, per įgaliotą asmenį ar kitą atstovą, taip pat Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse ar konsulinėse įstaigose.

Prašymus dėl Lietuvos Respublikos pilietybės galima pateikti Migracijos departamento centrinėje įstaigoje bei Vilniaus ir Kauno teritoriniuose skyriuose, prieš tai užsiregistravus per elektroninių paslaugų sistemą ePolicija.lt. Kituose Migracijos departamento teritoriniuose skyriuose (Alytaus, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių ir Utenos) prašymus galima pateikti atvykus į skyrių jo darbo metu. Daugiau informacijos apie asmenų aptarnavimą galima rasti svetainėje www.migracija.lt. Nuo 2019 m. liepos 1 d. paštu pateikti prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės nepriimami.