Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Galima, tačiau rekomenduojame rezervuotis vizitą iš anksto, kad nereikėtų kelias valandas laukti gyvoje eilėje. Tai galima padaryti svetainėje migracija.lt >> Vizito rezervacija (žr. lango viršuje).

Pagamintus dokumentus užsieniečiai privalo atsiimti asmeniškai. Kitas asmuo užsieniečio dokumentą gali atsiimti tik šiais atvejais:

  • Lietuvoje teisėtai esančio užsieniečio, kuris yra deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje ir asmeniškai negali atvykti į Migracijos departamentą, leidimą laikinai gyventi gali paimti užsieniečio advokatas arba užsieniečio įgaliotas asmuo, pateikęs ir galiojantį užsieniečio kelionės dokumentą;
  • užsieniečio, kuris yra deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje ir pateikęs prašymą išduoti arba pakeisti leidimą laikinai gyventi darbo pagrindu, leidimą laikinai gyventi gali paimti šį užsienietį įdarbinęs arba jį įdarbinti įsipareigojantis darbdavys, priimančioji įmonė ar Lietuvos mokslo ir studijų institucija;
  • neveiksnaus užsieniečio leidimą laikinai gyventi paima jo globėjas ar kitas teisėtas atstovas;
  • nepilnamečio iki 16 metų, neturinčio visiško civilinio veiksnumo, leidimą laikinai gyventi paima vienas iš tėvų arba globėjas (rūpintojas) ar kitas teisėtas atstovas.

Nuotraukos atsinešti nereikia, veido atvaizdas fiksuojamas asmens biometrinių duomenų registravimo įranga. Savo nuotrauką galima atsinešti tik gaminant vaiko iki vienerių metų amžiaus dokumentą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-29