Asmenų aptarnavimas

Klientai Migracijos departamento veiklos klausimais konsultuojami bendraisiais telefono numeriais 8 700 60000 (visi klausimai) ir 8 5 271 7112 (sudėtingi klausimai) arba el. paštu info@migracija.gov.lt.

Rezervuoti atvykimo laiką galima per www.epolicija.lt.

Nuo šių metų liepos 1 d. Migracijos departamento centrinėje įstaigoje (L. Sapiegos g. 1, Vilnius) pagal išankstinę registraciją nėra priimami užsieniečių nustatytos formos prašymai ir prie jų pridedami dokumentai dėl nacionalinės vizos išdavimo ar Šengeno vizos galiojimo laiko ir (ar) buvimo trukmės pratęsimo.

Šiuos prašymus, prieš tai užsiregistravus per elektroninių paslaugų sistemą ePolicija.lt (www.epolicija.lt), galima pateikti Migracijos departamento Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos teritoriniuose skyriuose.

Užsieniečiai, kurie prašymą dėl leidimo laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje išdavimo ar keitimo teikia tiesiogiai Migracijos departamento centrinei įstaigai, kartu galės pateikti nustatytos formos prašymą bei kitus reikiamus dokumentus ir dėl daugkartinės nacionalinės vizos išdavimo prašymo dėl leidimo laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje nagrinėjimo laikotarpiui.